FaceBook
Pravidla soutěže

Soutěž o iPhone 15 a nový iPAD Pro 2024


 iPhone 15 získá každý zákazník (objednatel), který u společnosti Advanced Genetics, s.r.o. zrealizuje některý z testů příbuznosti a jeho identifikační číslo testu bude o jeden tisíc vyšší, než číslo prvního testu z 1.1.2024, kdy soutež začíná. Konec souteže je 31.12.2024

 Soutež je přísně anonymní, tj. výherce bude vyhlášen jen se svým svolením. V opačném případě mu bude po telefonickém či e-mailovém kontaktu zaslána výhra na vybranou adresu.

Soutěž o nový iPAD Air 2024
 Před vánoci 2024 dne 20.12.2024 bude vylosován jeden náhodně vybraný klient, který získá jako dárek nejnovější iPAD od firmy Apple.

 Na výhru není právní nárok. Jde o náhodné losování, kde bude stejná šance pro všechny klienty od 1.1.2024. Výherce bude publikován v tiskové zprávě pouze se svým svolením.

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic