FaceBook
OBJEDNÁVKA - Genealogický DNA test původu X nebo Y

Nejrozsáhlejší analýzy původu vaší DNA zahrnují až 33 znaků a mohou obsáhnout současně mateřskou i otcovskou linii předků.

.
Zaškrtnutím souhlasím, s níže uvedenými podmínkami služby, a s odesláním vyplněných osobních údajů poskytovateli služby.
   
Podmínky služby a záruka

Doklad (proforma faktura) k úhradě služby Vám bude zaslán do 48 hodin e-mailem na základě Vaší objednávky. DNA kit je odesílán ihned po uhrazení poplatku za službu dle platného ceníku. Všechny pořebné informace k odběru vzorků naleznete jako přílohu DNA kitu.

Dotazujte se před objednávkou: pakliže máte nějaké nejasnosti či otázky ohledně genetických testů či on-line objednávky, kontaktujte nás na telefonu či e-mailu a rádi vaše dotazy zodpovíme. Dáváme přednost dobrým a transparentním vztahům se zákazníky, a proto upřesníme vaše dotazy raději před vlastní objednávkou, v zájmu spokojenosti obou stran. Obratem odpovídáme na vaše maily na adrese info@dnatest.cz

Objednávku lze stornovat bezplatně pouze před odesláním DNA kitu. Poté ji lze zrušit pouze se storno poplatkem 1000 Kč, který pokrývá náklady na obchodní případ, DNA kit, poštovné a s tím spojené činnosti. DNA kit je nevratný - nebylo by možno garantovat čistotu DNA vzorku u dalších zákazníků. Zrušení objednávky je možno požadovat kdykoliv do 14 dnů od objednání dle občanského zákoníku a směrnic Evropské Unie.

K odběru pro tyto testy lze využít pouze standardní vzorky - tedy stěr z úst testované osoby. Odpovědnost za odběr vzorků u testů, kde vzorky dodává zákazník, je vždy na vrub objednatele podepsaného na Autorizačním formuláři. Informace z DNA patří mezi chráněné osobní údaje dle zákona č. 101/2000 Sb. a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů V rámci zachování soukromí informujeme o výsledku testu pouze objednatele! Doplňující informace uveďte prosím v poznámce. Taktéž prosím poznamenejte, liší-li se doručovací adresa zaslání výsledku / DNA kitu a adresa objednatele. Děkujeme za pochopení.

zpět na začátek stránky

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic