FaceBook
Co to je FTA® karta ?

Naším cílem je poskytnout vám maximum informací
pro zodpovědné rozhodování o vaší vlastní budoucnosti.


 Od listopadu 2005 se v našich PROFI DNA kitech, jako jediných na českém trhu, setkáte s tzv. FTA® kartou. Tato odběrová karta napuštěná speciální patentovanou směsí chemikálií slouží k usnadnění manipulace s buněčnými vzorky k DNA testům. Již se není třeba obávat, zda odběrová sada obsahuje dostatek buněk k testování, FTA® karta změnou barvy signalizuje přítomnost požadovaných vzorků.

DNA kit stále obsahuje odběrové molitanové tyčinky - stěrky, k vlastnímu setření buněk vnitřní strany tváře a jejich přenosu na FTA® kartu. Růžový papírek FTA® karty s kruhovými terčíky pro umístění vzorků mění po přenosu vzorku barvu na jasně bílou v místech s dostatkem buněčného materiálu. Ideální stav je zcela bílý kruh označeného terčíku.

Výhody FTA® karty:
- výrazně rychlejší zpracování v laboratoři
- možnost odběru až 4 vzorků testovaných osob jediným DNA kitem (pravděpodobný otec + matka + dítě; pravděpodobný otec + 3 děti)
- snazší a bezpečná přeprava v poštovních obálkách
- jde o světový standard používaný nejlepšími certifikovanými laboratořemi
- jednodušší označování vzorků - minimální riziko omylu při odběru vzorků
- ochrana vzorku po celou dobu od odběru až po laboratoř (speciální chemikálie) !
- kvalitu odběru (!) ověříte okamžitě na místě odběru, nečekáte na laboratoř
- a nadále ji není třeba kupovat zvlášť (na rozdíl od jiných laboratoří), obdržíte ji ZDARMA jako součást Vaší objednávky (jen u varianty FTA PROFI)

více informací o testech otcovství >>


zdroj: DNAtest.CZ

Co obsahuje "DNA kit"?

 Aby byl odběr vzorků maximálně usnadněn, zasíláme zákazníkům ZDARMA tzv. DNA kit s úplným a detailním českým návodem k odběru vzorků určených ke genetickým testům. A protože se opakují dotazy na obsah DNA kitu, najdete zde detailní popis, včetně fotografie (po kliknutí na výše uvedený obrázek).

Standardní DNA kit pro test otcovství se dvěmi vzorky (otec + dítě) obsahuje:
- 1x FTA® karta (do 4 odebíraných vzorků) - Jen u soupravy FTA PROFI !
- 2x sterilní odběrové vatové/molitanové tyčinky (dle počtu odebíraných vzorků)
- 1x odesílací obálku formátu DL s předtištěnou adresou - Jen u soupravy FTA PROFI !
- 1x oboustranný detailní návod k odběru vzorků bukálních buněk (sliny), včetně podrobných vysvětlujících ilustrací
- 1x Autorizační formulář (nezbytný informovaný souhlas s poskytnutím údajů a doplňující informace zpřesňující popis vzorků)
pozn. Autorizační formulář je třeba vyplnit pro každou kombinaci pravděpodobný otec + dítě; u testu objednaného pro tři děti a jednoho otce tedy naleznete formulář třikrát.


více informací >>

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic