FaceBook
genetická laboratoř

Garantovaná vyšší spolehlivost než kdekoliv jinde v ČR.


 Všechny testy jsou realizovány pouze v laboratořích akreditovaných Americkou Asociací Krevních Bank (AABB). Využíváme pro Vás nejlepší komplexní laboratoře v USA a Německu. Základním předpokladem je certifikace ISO 17025 a nejmodernější počítačové vybavení, které eliminuje riziko lidské chyby. Díky procesnímu řízení potvrzenému certifkací ISO máte 100% jistotu, že závěrečná zpráva je vypracována právě a jedině z vámi zaslaných vzorků. Děláme i revize chybných a podezřelých zpráv z jiných laboratoří v ČR a ze zahraničí. Používáme supercitlivé analýzy a odběrové soupravy jako jediní v ČR. Garantovaná vyšší spolehlivost než jinde.

Která laboratoř vypracovala vaši zprávu se dozvíte z vlastní závěrečné zprávy. Odborné dotazy zprostředkujeme specialistům a vysvětlení dodáme v češtině - nenajdete-li odpovědi na našich stránkách, neváhejte se dotázat e-mailem či telefonicky.

   


objednávka >>

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic