FaceBook
testy určení mateřství

Záměny novorozenců v porodnicích jsou ojedinělé, ale stávají se !


Testy mateřství (biologická příbuznost matky a dítěte) jsou logickou obdobou testů otcovství. U znaleckých testů jsou dokonce samozřejmou součástí testu. Ačkoliv se obecně má za to, že "matka je jistá", existují důvody, kdy lze i o tomto jistě pochopitelném tvrzení pochybovat. Nejčastější příčinou jsou adopce, kdy děti pochybují o biologickém rodičovství. Ale bohužel díky osudovým záměnám novorozených, dětí nelze mít dnes 100% jistotu ani v porodnici. Ačkoliv existují mnohá ochranná opatření proti riziku záměny dítěte, lidskou chybu (či snad úmysl) nelze zcela vyloučit.

Speciální nabídka: do konce roku 2024 budou všechny negativní maternitní testy ZDARMA! Pro přesné podmínky se informujte prosím zde...

K testu mateřství, je stejně jako u otcovských testů, třeba minimálně dvou vzorků slin srovnávaných osob (dítě a pravděpodobná matka), odebraných naší jednoduchou sadou, zasílanou k realizaci každého testu. Souhlas otce s tímto testem není vyžadován, pokud není sám též účastníkem testu. Test trvá cca 5 pracovních dní v laboratoři. Trápí-li Vás proto jakákoliv pochybnost a jste-li připraveni na obě varianty výsledku (prokázání či vyvrácení příbuznosti), konzultujte s námi prosím, provedení testu.

Pozn: u kojených dětí se doporučuje provádět odběr slin, co nejdelší dobu po předchozím kojení. Tzn. nejlépe těsně před dalším kojením. Minimalizujte tak riziko, že budou současně se slinami odebrány i buňky matky z mateřského mléka.

objednávka >>

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic