FaceBook
objednávka - DNA testy (otcovství a příbuznost)

Speciální výjimky z testování - čtete pozorně
Pokud jsou (u DNA testu otcovství) předpokládaní otcové dítěte, současně ve vztahu bratrském, otec/syn, strýc/synovec, pak by všechny tyto osoby měly být testovány současně, ke snížení pravděpodobnosti mylného určení nesprávné osoby biologického otce. Jsou-li předpokládaní otcové dítěte jednovaječná dvojčata, neexistuje způsob jak určit, které z dvojčat je biologickým otcem dítěte.

V případě, že objednávkový formulář náhodou nefunguje na vašem mobilním zařízení, níže uvedené objednací údaje stačí zaslat na náš e-mail info@dnatest (tečka) cz.

Objednávka - on-line formulář (lidská DNA)

Ceník DNA testů najdete zde.

.
Zaškrtnutím souhlasím, s níže uvedenými podmínkami služby, a s odesláním vyplněných osobních údajů poskytovateli služby.
   


zpět na začátek stránky

Podmínky služby a záruka

 DNA kit je zasílán diskrétně. Nic na obálce nenaznačuje, co je jejím obsahem. Obálka doporučené zásilky obsahuje jméno firmy "Advanced Genetics". Poštovné se nehradí zvlášť, pokud není požadováno expresní doručení. Doručení Českou poštou trvá obvykle 2-3 dny. Požadujete-li expresní doručení, informujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky.

Expresní doručení (pokud je možné) je zpoplatněno dle platného ceníku.

DNA kit je odesílán ihned po uhrazení poplatku za službu dle platného ceníku.

Doklad (proforma faktura) k úhradě služby Vám bude zaslán do 48 hodin e-mailem na základě Vaší objednávky. Všechny pořebné informace k odběru vzorků naleznete jako přílohu DNA kitu.

Dotazujte se před objednávkou: pakliže máte nějaké nejasnosti či otázky ohledně genetických testů či on-line objednávky, kontaktujte nás na telefonu či e-mailu a rádi vaše dotazy zodpovíme. Dáváme přednost dobrým a transparentním vztahům se zákazníky, a proto upřesníme vaše dotazy raději před vlastní objednávkou, v zájmu spokojenosti obou stran. Obratem odpovídáme na vaše maily na adrese info@dnatest.cz

Objednávku lze stornovat bezplatně pouze před odesláním DNA kitu. Poté ji lze zrušit pouze se storno poplatkem 1000 Kč, který pokrývá náklady na obchodní případ, DNA kit, poštovné a s tím spojené činnosti. DNA kit je nevratný - nebylo by možno garantovat čistotu DNA vzorku u dalších zákazníků. Zrušení objednávky je možno požadovat kdykoliv do 14 dnů od objednání dle občanského zákoníku a směrnic Evropské Unie.

Chcete-li použít jiný biologický vzorek, než standardní odběr DNA kitem, obraťte se prosím na naše kontaktní telefony, e-mail nebo uveďte více informací do poznámky. S příplatkem (viz. ceník) lze testovat libovolné vzorky lidských buňek (vlasy, sliny, krevní stopy, tělesné sekrety, sperma atp.), budou-li obsahovat dostatek DNA materiálu k vlastnímu testu a splňovat podmínky zákona na ochranu osobních údajů.

Odpovědnost za odběr vzorků u testů, kde vzorky dodává zákazník, je vždy na vrub objednatele podepsaného na Autorizačním formuláři. Informace z DNA patří mezi chráněné osobní údaje dle zákona č. 101/2000 Sb. V rámci zachování soukromí informujeme o výsledku testu pouze objednatele! Pokud si přejete informovat i další osoby (příbuzné, manžele atp.), uveďte prosím tuto informaci v poznámce. Taktéž prosím poznamenejte, liší-li se doručovací adresa zaslání výsledku / DNA kitu a adresa objednatele. Děkujeme za pochopení.

zpět na začátek stránky

o firmě

Advanced Genetics, s.r.o. poskytuje genetické testy se 100% spolehlivostí již od roku 2005. Dnes je největším poskytovatelem služeb komerční genetiky v ČR. Pracujeme s nejlepšími a nezávislými světovými laboratořemi. Největší garancí kvality jsou desítky tisíc klientů, o kterých jste nikdy neslyšeli.s

Terms of Use
Privacy Policy - GDPR
FAQ
Sitemap

aplikovaná genetika

Teoretické znalosti vědců a laboratorních genetiků, jsme dokázali dostat do praxe. Pro potřeby klientů děláme vše. Jako první jsme nabídli anonymní a dostupné DNA testy v nejvyšší kvalitě, kterou dosud nikdo nepřekonal. Jako první jsme přišli ve střední Evropě s analýzou nutriční genetiky. Vytvořili jsme první dlouhodobé programy personalizované výživy, které respektují i osobní genetiku. Bavíme obdarované zajímavými testy genů nevěry nebo dlouhověkosti. A zajišťujeme spokojenost klientů 100% kvalitou. Vyzkoušejte sami. Od prevence zdraví, až po složité životní situace - vždy profesionálně.

kontaktujte nás

 • telefon:
  603 466 620
 • e-mail:
  info@DNAtest.CZ
 • adresa:
  Politických vězňů 8
  110 00 Praha, CZ
  Czech Republic